Róbert Kaliňák-Trafená hus zagágala

Autor: Roland Ondrus | 29.8.2016 o 8:24 | Karma článku: 8,64 | Prečítané:  668x

Týmto príspevkom chcem reagovať na posledné až dva príspevky pána Kaliňáka (aj keď pochybujem či to píše naozaj on).

Pán minister, chcem sa Vám poďakovať za to že každý krát čo sadnem za volant mám pocit ako keby som účastníkom nejakej priblblej reality show. Naozaj je to výborné keď idem cez Bratislavu cez weekend a stretnem viac hliadok ako bicyklistov alebo korčuliarov dokopy, a to bolo dnes riadne slnečno.

Ilúzia, pardon klamstvo že policajti sa nebudú skrývať ako potkany za stromčekom je taký blud ako smerácké istoty. Bez problémov by som vedel zostrihať video podobného trvania indickej telenoveli ako príslušníci PZSR kukajú z poza stromu, vyzerajú ako Japonec pri malej potrebe.

Najlepší príklad primitivizmu Vašich zamestnancov bol keď som išiel domov z obchodného stretnutia spolu s priateľkou, prešli sme na oranžovú, hneď za križovatkou ma zastavili dvaja záhradný trpaslíci že som išiel na červenú. Priateľka aj ja sme hovorili že bola oranžová, reakcia? " My sme dvaja policajti a zhodujeme sa že ste šli na červenú, ak chcete vidieť video dajte nám papiere a navštívte naše okresné PZSR, odoberáme Vám zatiaľ vodičské oprávnenie".

Pokračujme však s tým že Radičovej vláda spozorovala Bašternáka, pokus o argument to je dobrý, kto ho však zvýhodnil oproti bežným občanom? Vaši zamestnanci! Kto mal niesť zodpovednosť? Vy!

Ako vyzerá vlastníctvo bytov Bonaparte? Asi tak že vrana k vrane sadá.

Ich revírom sú tendre, eurofondy a nákupy áut, ich súperi sú čestnosť, spravodlivosť a pravda, sú to poslanci SMERU-SD

Prečo napríklad neporozprávate o tendroch-nákupy výzbroje pre PZSR alebo Armády? Taktiež by sa občania radi dozvedeli o stavbách v okolí Horského Parku, o tom ani Váš ghostwriter nevie :) Jediné čo hrá celému SMERU do karát je že stredná vrstva upadá, a tak viac a viac ľudí bude závisieť na smiešnych ale zároveň veľmi smutných "ochotných" dávkach.

Celá práca vlády spočíva iba v tom aby vybrala čo najviac od občanov či už vo forme daní, pokút, poplatkov...toto všetko samozrejme sa Vás netýka lebo ste pod ochranou teda "náš človek".

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Majú živnostníci právo na dovolenku? Ako rozhodol európsky súd

Nie je živnostník ako živnostník.

ŠPORT

Lacko zhorel v páľave a únave. Tak ako Rusi

Tenista vypadol v druhom kole Australian Open.


Už ste čítali?