Zase tie bankové účty...

Autor: Roland Ondrus | 18.10.2016 o 10:58 | Karma článku: 6,47 | Prečítané:  227x

NAKA-Obvinili Lipšica s Grendelom, že vyzradili informácie o Kočnerových bankových operáciách. Ja by som navrhoval sa niekedy ísť pozrieť do Zürichu, človek tam sem tam stretne smotánku typu kardidológ Fischer, ministrov etc.

Bankové tajomstvo vždy patrilo k pýche Švajčiarska tak ako kedysi Swissair. Čas je však neúprosný a tak 15 rokov po páde Swissairu padá aj posledné čo zdobilo nás Helvétov. 

Téma bankových transakcií bude vždy zaujímavá lebo ako sa hovorí vrana k vrane sadá a pinochio si robí srandu zo slona že má veľký nos. Bolo len otázkou času a správneho nastavenia faktov kým dôjde spomínaná kauza v ktorej vládna chamrad obviný niekoho, Lipšic je skrz nehody preč z parlamentu, stále však predstavuje pre zmrdov vo vláde nebezpečenstvo a tak Grendela do toho vtiahli práve pre svoje "istoty" že bude na koho štekať. 

Ak sa bavíme o daňových únikoch, účtoch, podivných transakciách treba spomenúť jeden zaujímavý paradox. Práve politici ako Kaliňák, Fico, Kažimír sú zodpovedný za to že vyzbierané daňe idú svojím kamarátom, sponzorom a na účty mimo dosahu bežného občana či novín. Ten kto na to doplatí je bežný občan ktorý nemá taký zárobok či možnosti a musí doplácať a dotovať národnú pokladnicu a to úplne zbytočne.

Ak sa bavíme o informáciach, stačí si pozrieť niekedy letový plán letiska Bratislava a s trocha šťastím a kontaktmi získať mená pasažierov ktorý smerujú na letisko Kloten v Zürichu. Vcelku vtipné bolo v trezorovom priestore v banke napríklad stretnúť pána Fischera známeho z uplátkovej kauzy. 

Najhoršie na tom je práve fakt že tieto Švajčiarske, Cyperské, Kajmanské či iné účty sú verejne známou vecou a napriek tomu stále v médiach sú brané ako niečo neuveriteľné a nové. Pre hoci akého politika s vyšším IQ ako majú voliči Smeru-SD je logické že peniaze byť na Slovensku nemôžu, možná tak akurát už aj tak prehnane štedrá mzda poslanca NRSR. Pre to si dovolím tvrdiť že takého informácie by sa dali zistiť pri troche úsila asi o každom politikovi. 

Pravda však zostáva taká že aj keď má niekto dôkazy o trestnej činnosti sa rieši odkiaľ sú tieto informácie, prípade sa exemplárne potrestá človek ktorý o nich informuje verejnosť ako v prípade pána Róberta Kaliňáka. Kedže ide o dobre organizovanú trestnú skupinu si ten v pohodlí naďalej šaškuje a múdruje na ministerstve, Welcome to Slovakia!

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Aký bude svet po porážke Islamského štátu

Islamský štát sa prispôsobil územným stratám.

DOMOV

Gašpar zdržuje. Kočnerovho policajta neriešia

Policajný prezident tvrdil, že požiadal o správu, aby mohol zakročiť.


Už ste čítali?