Polícia? Kaliňákové prostitútky

Autor: Roland Ondrus | 16.2.2017 o 13:02 | Karma článku: 11,97 | Prečítané:  882x

Zaujal ma blog písaní akože Róbertom Kaliňákom. Je Slovensko naozaj bezpečnejšie alebo sa jedná o štatistický výmysel vládnej chobotnice? Čo vlastne robí alebo nerobí PZSR?

Citujem Kaliho " Na Slovensku je menej majetkovej kriminality, menej krádeží, lúpeží aj ukradnutých áut. 

Pán Minister čo má chudák zlodej kradnúť ak vláda maximálnym spôsobom ožobračuje občanov Slovenskej Republiky? Pri úchylnosti našich ministrov sa čudujem že neexistuje daň za kradnutú vec, normálne si viem predstaviť neurotického Kažimíra ako vymýšľa nejaký odvod...

Je nutné sa pozrieť na štatistiky aj iným pohľadom, od roku 2006 o koľko viac policajtov brázdi naše ulice či cesty? Dnes ak sa vyberiem zo Starého Mesta k letisku stretnem minimálne 3 hliadky! 

Ak už sme pri dopravákoch, je naozaj choré že hliadky majú denný limit pokút ktoré musia vyzbierať, je Polícia výpalník alebo orgán ktorý ma ľudí aj niečo učiť!? Pán Abel hovoril o tom že policajti nie sú potkany že sa budú schovávať, prečo potom merajú z kríkov?! 

Taktiež je zaujímavé že občan je pokutovaný praktický ihneď a za všetko kým policajti si robia čo chcú. Dôkazom sú nespočetné fotky nás občanov ktorý zachytávajú prostú aroganciu moci. Nech sa páči, tupci v zelenom v plnej paráde!

 

Na trávniku? Tuším za 60 či dohodneme sa nejako?! Ako to bolo s tým že policajti nie sú potkany a nebudú sa schovávať?! (Iceman)
Invalid môže robiť pre políciu? (Iceman)
Tam kde som ja dostal pokutu tam veselo vy parkujete! (Iceman)
Chodec si má kúpiť helikoptéru či ísť cez trávu kde sú psie výkaly? (Iceman)
Ak si idete kúpiť rožok kde máte parkovať? Čo ak vtedy prišiel naozajstný invalid?! (Iceman)

Je síce pekné že sa vždy vie polícia vyhovoriť že ich zamestnanci niečo súrne riešili, aký príklad to však dáva ostatným vodičom?!

Absolútnou čerešničkou na torte a zároveň najväčším výsmechom pre občanov je nerovný meter pre politika a bežného občana. Ján Slota šoféroval nespočetne krát ožratý jak divá sviňa a stále sa čuduj sa svetu má vodičské oprávnenie. Aj keď sa Daniel Lipšic vzdal poslaneckého mandátu za usmrtenie chodca na prechode pre chodcov, ako to že nesedel ani vo vyšetrovacej väzbe? Bežný občan by tam sedel v behom pár hodín! 

Razia u Bašternáka je maximálne tak hra a oblbovanie občanov, ak sa mu vybavovala pokuta je viac ako isté že mu dala polícia pár dní aby "upratal" svoje dokumenty.

Polícia nikdy nebude "úspešná" alebo rešpektovaná ak sám pan minister priznávate že vo vysokých postoch sa náročne vyšetruje. Chápem že z Ilavy či Leopoldova by sa ťažko vládlo poslancom SMER-SD!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slovenskí penzisti budú aj naďalej chorí a chudobní

Žiaden dôchodkový strop nepomôže. Toto je vysvetlenie.

ŠPORT

Odštartoval to krásny gól. Najmenší vyzval najťažšieho

Belgicko sa presadilo až v druhom polčase.


Už ste čítali?