Štekanie Politikov

Autor: Roland Ondrus | 10.4.2017 o 15:34 | Karma článku: 7,30 | Prečítané:  170x

Politik je dnes tak silný/slabý ako kapitál ktorý ho tlačí.Politici sú teda psíky ktoré venčia mocný v parlamente...kopú, kradnú, štekajú a serú na občanov.

Naozaj v tichom úžase som pozeral včerajšiu reláciu TA3, jeden rieši žlté vlaky, druhý zdravotníctvo, posledná tretia skupinka zase na seba útočila krížom krážom. Fakt ako keby som videl skupinu psov pri vychádzke v lese. 

Horúca téma "sloboda slova a jej hranice" je naozaj na smiech. 28 rokov nemá Slovensko objektívne médiá. Všetci kritizujú Markízu či Jojku, to sú však súkromné televízie ktoré vlastní niekto blízky jednej alebo druhej politickej strany. Občanov by napríklad malo trápiť to že RTVS nie je objektívna a pod Ficom ani nebude! Milý spoluobčania toto médium dotujeme všetci a je "údajne" verejnoprávne.

Paradoxne tí čo kritizujú obmedzenú slobodu slova bojujú za to aby spoločnosť fungovala skoro ako v Severnej Kórei. Danko aj Fico zúria na to že niekto si dovolí povedať krivé slovo na ich vládu. Ten kto teda napíše niečo zlé je automatický prostitútka. Psík Kollár sa napríklad jeduje že sa mu ľudia miešajú do súkromia, hold aj o tom je politika a kedže ste v politike ste aj verejný majetok!

Fašistická Čivava-Marián Kotleba sa zase sťažuje že nemá priestor. Ten priestor by aj dostal keby kontroloval vyjadrenia svojich straníckych kolegov. Ak aj niekedy mal konštruktívny plán tak sa k nemu nedostal lebo stále musel obhajovať svojich straníckych primitívov. Naozaj len idiot nevidí že samotný "fašisti" Vám väčšie preferencie nedajú lebo ich je chvála bohu príliš málo. Ak Kotleba myslí úprimne svoju snahu prezentovať "alternatívu" bude musieť chytiť znechutených voličov a nie extrémistov, tým získa aj priestor v médiách. 

Politici si dnes jednoducho neuvedomujú že občania sú čoraz viac informovaný, ak je cenzúra budú alternatívne zdroje informácií. Práve proti tomu bojuje už dnes čoraz viac politický Facebook, áno väčšina "správ" sú odpad ako už asi 50 ta smrť Schumachera či Karla Gotta. Ak však viete kde hľadať, nájdete aj informácie ktoré vláda alebo politici nechcú aby ste mali. Toto sa samozrejme politikom nepáči. 

Otázkou tak zostáva čo je naozajstná sloboda slova? Pre niekoho je to možnosť heilovať, pre iného zase cenzúra háremu, iný zase nechce aby ste videli jeho korupčné aktivity alebo ich nemohli kritizovať. Rukojemníkom však je stále občan a to si treba uvedomiť. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slovenskí penzisti budú aj naďalej chorí a chudobní

Žiaden dôchodkový strop nepomôže. Toto je vysvetlenie.

ŠPORT

Odštartoval to krásny gól. Najmenší vyzval najťažšieho

Belgicko sa presadilo až v druhom polčase.


Už ste čítali?