Pozor! LSNS-Kotleba

Autor: Roland Ondrus | 18.4.2017 o 9:15 | Karma článku: 2,46 | Prečítané:  432x

Neviem kto je za to zodpovedný, ale v poslednom čase sa nejako rozmohla kampaň LSNS. Tam kde ich očakávate najmenej na Vás vyskočí nejaká reklama či tupý obrázok. Sme svedkami "jungle marketingu" v politickom zmysle?

Vcelku dosť sa hovorilo o slobode slova či o tom aká strana dostáva koľko priestoru v médiách. Priestoru "on air"jednoznačne kraľujú Matovičovici, Sulíkovci a red devils-SMER-SD. Je teda pochopiteľné že strany ktoré nie sú v prvej vlne pozvánok, hľadajú alternatívne miesta pre reklamu. 

Facebook je jednoznačne najvyhľadávanejší nástroj pre tento účel. Jedná vec je však obsah na vlastnej stránke a druhá spam či katastrofálne PR. Práve v spame či otrasnom PR valcuje LSNS-Kotleba. 

Istý Martin Ďuriš napríklad rád spamuje skupiny ako "Češi a Slováci žijúci vo Švajčiarsku". Pre začiatok je úroveň reklamy Photoshop amatér/škôlkár. Obrázky ktoré využíva nie sú majetkom LSNS-Kotleba čiže už tam strana porušila zákon o autorských právach! Medzi časom však zinkasoval "feedback" od členov skupiny a obrázok odstránil, text/komentáre zostali. 

 

Aj iný členovia sú aktívny na Facebooku a futtrujú používateľov podobným odpadom. Vymyslené štatistiky, nesprávne spravodajstvo/vymenené skutočnosti sú na dennom poriadku. Reakcie "voličov" LSNS sú často na úrovni krčmových rečí či štvrtej cenovej. Mám taký pocit že v poľný škrečok vie lepšie rozmýšľať ako tieto osoby. 

Parazity, Pijavice...Poslanci LSNS-Kotleba

Poslanci LSNS-Kotleba sú v parlamente úplne zbytočný. Nechce s nimi rokovať opozícia ani koalícia, beží im však poslanecký plat na ktorý sa skladáme všetci. 

Kto je za tento hnedý hnoj zodpovedný?

Je pravda že aj v iných štátoch stúpajú preferencie pravicových strán. Na rozdiel od LSNS-Kotleba taká AFD v Nemecku naozaj predkladá návrhy. V politických debatách napríklad potlačila stranu Angeli Merkel, u nás však taký Uhrík nevie poriadne ani čo je rozdiel medzi HDP a DPH. Ako môže vôbec taká osoba rozhodovať čo je prospešné alebo zlé pre náš štát? 

Naše "štandardné" strany či už opozičné alebo koaličné nerobia nič pre to aby získali voličov, je jedno či sa bavíme o nových alebo sklamaných bývalých. Kedysi silná KDH je dnes v stave klinickej smrti, okrem toho že som videl Hlinu pobehovať po jeho reštaurácií nerobí nič. To isté platí aj pre SDKU. Milé politické strany, Vy vôbec viete že volič je znechutený?! SMER-SD z tohoto vzorca vypadáva, zlodejov nerátam ako politikov. 

Jediný spôsob ako sa "spoločnosť" zbaví Kotlebu je ten že strany získajú dôveru bežného voliča. Neviem či je to smutné alebo radostné, ale väčšina voličov LSNS-Kotleba nie sú extrémisti, sú to bežní ľudia ktorý už nemali silu ani vôľu zvoliť tých čo na nich kašlali dlhé roky. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slovenskí penzisti budú aj naďalej chorí a chudobní

Žiaden dôchodkový strop nepomôže. Toto je vysvetlenie.

ŠPORT

Odštartoval to krásny gól. Najmenší vyzval najťažšieho

Belgicko sa presadilo až v druhom polčase.


Už ste čítali?