Belaria Koliba

Autor: Roland Ondrus | 18.4.2017 o 14:47 | Karma článku: 2,59 | Prečítané:  416x

Drahé byty, predražený prenájom, špina, bezdomovci, vykrádanie a Váhostav. Zvažujete kúpu či prenájom bytu na "novej" kolibe v okolí Tupého či Svätovavrineckej? Prečítajte si do čoho idete!

Kúpa bytu  200.000, alebo prenájom okolo 1.000E? Ruky preč! 

Urobme si spolu virtuálnu obhliadku tohto "krásneho" objektu a jeho okolia.

Prístup k bytovému domu Belaria zabezpečujú 2 luxusné cesty. 

Prvá cesta Vás "navedie" od Podkolibskej ulici, odbočíte na Tupého. Už na začiatku ulici máte o zábavu postarané kedže v zatáčke sa dve autá nezmestia. Buď musí cúvať jedno do zatáčky alebo druhé smer hlavná cesta (Podkolibská). Celkovo je cesta veľmi úzka, ak stretnete väčšie auto, alebo stavebné, ktorých sem chodí neúrekom, budete mať čo robiť aby Váš lak nedostal úpravu. 

Druhá cesta je "skratka" od Pionierskej, pôjdete cez tankodróm, ktorý ocení Vaše auto aj chrbtica. Čerešničkou na torte je most ponad železnicu, aj tu prejde iba 1 auto a s radosťou sa na jeho povrchu zjavujú výtlky. 

Poznámka: V okolí sa budujú dalšie bytové domy, podľa magistrátu budú tieto dve cesty ešte dlho jediné použiteľné. 

MHD

Belaria ponúka veľký benefit pre milovníkov turistiky. Najbližšia MHD stojí na konci Tupého na Podkolibskej ulici (900 metrov bez chodníku, áno na konci tej úzkej cesty) Alternatíva je dlhšia prechádzka k zváračskému ústavu, stoja tam električky a autobus. Večer je neosvetlená a vinohrady v okolí radi využívajú bezdomovci. 

Gratulujem, nejako ste sa k bytovému komplexu dostali. Pozrime sa spoločne čo Vás tu čaká. 

Stavba

Vítajte na stavbe, o 06:30 Vás zobudí symfonická karbobrúska alebo výberový žargón "pi" a "ko" robotníkov. Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota, Nedeľa, Sviatok..Poriadok? Obaly od horaliek, obhryzené kuracie kosti, všetko sa hádže všade.

Výhody pre obyvateľov

K bytu je možné získať pivnicu vo výmere 8m2, good luck už 4 krát niekto jednu vykradol. Zlodej rád využíva taktiku že vykopne plastovú mriežku a mini kamerou zmapuje čo tam máte a čo sa oplatí ukradnúť. 

Garáž je veľké plus, kým Vám v boxe nestojí auto robotníkov, nemá sused SUV a zaberie Vám polovicu boxu alebo niekoho drzí hosť Vám nezoberie parkovanie. V zime bol rozdiel v garáží oproti vonkajšku 1 stupeň! Garáž je mimochodom obľúbenou skratkou pre robotníkov takže je tam ukážková špina. 

V reklame na Belariu sa hovorí o peknom zelenom prostredí. 

Každý nech si urobí mienku sám či sa tu oplatí kúpiť byt či podpísať prenájom. Ako bonus získa majiteľ bytu výhľad na WC robotníkov ŽSR (budova ŽSR je na pravo nie je vidieť)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slovenskí penzisti budú aj naďalej chorí a chudobní

Žiaden dôchodkový strop nepomôže. Toto je vysvetlenie.

ŠPORT

Odštartoval to krásny gól. Najmenší vyzval najťažšieho

Belgicko sa presadilo až v druhom polčase.


Už ste čítali?