Rusofília

Autor: Roland Ondrus | 4.12.2018 o 9:58 | Karma článku: 1,08 | Prečítané:  309x

Keďsa hovorilo o nočných vlkoch tak Kaliňák aj Fico zľahčovali problém. Dnes je jasné že chápadlá Moskvy a Putina siahajú až po primitívnu hlavičku Andreja Danka.  

Je viac ako jasné že whistle-bloweri z Ruska sa etablujú a to nielen na Slovensku. Moskva útočí a to nielen na Ukrajine ale aj po celej Európe.Už dlhšie sa napríklad hovorí o náraste politických tlakov zo strany Ruska v Česku. Aj naše Slovensko pomaly spadá do chápadiel Putinovej čaty, dedina pri Trnave už za obeť bez boja padla. Kto z toho má radosť? Výboh, Kmotrík, Danko, Fico a v neposlednom rade úchyl Ľuboš Blaha ktorý od samej radosti vykupuje všetky lubrikanty značky Durex. Pozor na nerovnomernosť svalov pán poslanec, treba cvičiť aj iné partie ako malého Marxa.... 

Slovensko je dôležitejšie ako si myslíme! 

Všivavá banda nočných vlkov si je vedomá že Slovensko má určitú hodnotu v EU. Prostredníctvom ekonomiky môže Putin a jeho banda oligarchov vymlátiť slušný kapitál a to grátis. O čom hovorím? Eurofondy, rozvojové programy ale v neposlednom ráde aj vzdelávanie a nastavenie nových voličov sú veľmi lákavé trofeje pre Putina. Rusko na horúcej domácej pôde vyčerpalo úspechy a tak ich musí hľadať v zahraničí, práve bývalé štáty socializmu patria k najvyhľadávanejším cieľom pre tento zámer. 

Rusofil: "Rusko a Putin sú ukážkou ideálneho fungovania štátu" 

Rusofili zabúdajú že Rusko nie je iba moderná Moskva či Petrohrad. Putin si často a rád robí srandu z migrantov v Nemecku. Do určitej miery mu humor neberiem lebo naozaj je to tragikomická situácia. Všemocní prezident však zabúda na mestá ako Jekaterinburg či Novosibirsk o ktorých má štátna televízia zakázané vysielať! Vedeli ste že Novosibirsk kraľuje v počte nakazených HIV alebo počtom drogovo závislých? Až 65% obyvateľov trpí HIV!  Alkoholikov striedajú v uliciach narkomani závislý na heroíne. Zlé jazyky hovoria že cesty do Európy sú nekontrolované kým skončí úplatok na účte v Moskve či vo Švajčiarsku. 

Internet a média 

Moskve nevyhovuje zvýšení záujem zahraničia o problémy a nepekné stránky Ruskej federácie. Reportáž VICE o Novosibirsku označil bývalí prezident Medvedev ako mediálny útok. Práve kontrola nad tým čo zahraničné média vysielajú patrí k kľúčovým záujmom skupín akými sú nočný vlci. Stačí si prečítať "platené" príspevky Rusofilov na Slovensku.

Rusko je hrozbou a musíme si to rýchlo uvedomiť kým nie je neskoro. 

Osobne by som nebral ani časté cesty idiota idiotov Andreja Danka do Ruska na ľahkú váhu. Je naivné si myslieť že jediné čo získa je selfie s majstrom v šachu. Pred tým čo mi tu budete nadávať do milovníkov Sorosa a USA poviem len jedno, ani hra USA nie je v mojich očiach to čo chcem pre Slovensko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Archívny článok

Odborníci radia, čo robiť v horiacej budove

Staré budovy nemajú dostatok únikových ciest ani protipožiarne technológie.


Už ste čítali?