Môj sused erotický privát

Autor: Roland Ondrus | 20.9.2019 o 23:49 | (upravené 20.9.2019 o 23:57) Karma článku: 1,85 | Prečítané:  817x

Sex biznis na Slovensku a hlavne v Bratislave fičí a maže na plné obrátky. Kým majiteľ privátu zarába kráľovský, obyvatelia trpia a nemôžu nič. Poslancov, políciu či daňoví úrad problematika netrápi a pri tom by mala! 

Kamarát Miro si kúpil pred 7 mesiacmi byt v Koloseu neďaleko Kuchajdy. Spolu s rodinou však netušil do akých problémov investoval cez 133 tisíc. Na problematiku sme sa teda rozhodli upozorniť Blogom kedže stať sa to môže hoci komu. 

Ako si zistil že v tvojom vchode je erotický privát?
Prvé dni čo sme tam bývali mi nebolo divné nič, postupom času som si však stále kládol otázku že čo robí toľko chlapov v okolí brány. Ako prvé mi prešlo hlavou či sa nepredávajú drogy, okolie mi však neprišlo na tento "biznis" orientované. Situáciu som sa rozhodol sledovať zhruba týždeň aby som pochopil akých "susedov" sme si za 133 tisíc kúpili. Bol to skutočne šok keď som zistil čo sa tam deje!

Čo ti vadilo najviac?
Musím povedať že hluk ako taký nebol problém, skôr som sa bál o manželku keď prichádzala podvečer domov z práce. Mnohokrát jej dávali "zákazníci" ponuky pred bránou a pýtali sa že na ktorom priváte pracuje.Niektorý dokonca zašli až tak daleko že ju chytali za zadok alebo ju nechceli pustiť kým im nevysvetlila že ona tieto služby neponúka. Po prvom mesiaci som jej vždy chodil otvárať dvere na bráne alebo sme chodili radšej spolu domov. Uznajte, ale toto je naozaj cez čiaru. 

Ako si problém riešil?
Zašiel som na Políciu, kde som ukázal zábery skupinky mužov pred bránou (nahrávky boli z celého týždňa). Taktiež som manželke dal GoPro s ktorou sa jej podarilo nadržaných tupcov úspešne natočiť, podotýkam na videu sa hovorilo o erotických privátoch v priestoroch Kolosea. 
Polícia začala situáciu "monitorovať", ani raz som však za mesiac nevidel hliadku. PMJčkárov ktorý merali rýchlosť počítať žiaľ nemôžem. Ďalšia zastávkou bola teda metská polícia ktorej som taktiež prípad vysvetlil. Výsledok 3 hodinového sedenia bol ten že raz za dva dni prišla hliadka a 1-2 kancov sa opýtali čo robia pred bránou o 02:00 a koho idú navštíviť. Efekt to však nemalo žiadny, osobne som mal pocit že za "silnej" prevádzky bolo pred bránou až 8-9 mužov skoro neustále. 


Realitný makléri o privátoch vedia, odmena za predaj je však prioritou číslo 1!

Nikto Vám nechce pomôcť, nieje záujem. 
Po určitom čase už nečakali klienti iba pred vchodom ale postávali a klopali na dvere či zvonili v strede noci. Opäť som nahral konverzáciu kde som sa pýtal "pána" čo či koho hľadá. Jeden nešťastník mi do konca ukázal inzerát na istej webovej stránke...Opäť som teda zašiel na Políciu ktorá ma upozornila že nemám nahrávať ľudí bez ich súhlasu, drzosť level 500. Skutočne som stratil nervy a tak som požiadal o pomoc niekoho "nad" zákonom...Až vtedy mi bolo vysvetlené že som si za 133 tisíc kúpil byt na poschodí kde funguje 5 privátov. Maklérka údajne veľmi dobre vedela čo predávala..Problém sa začal naozaj riešiť až vtedy, keď švagor kamaráta (tak to žiaľ v Bratislave chodí) požiadal známeho v istom útvare o zvýšený záujem o problematiku. Viete čo je na celej situácií najzaujímavejšie? Daňoví úrad dával od prípadu ruky preč neustále! Človek naozaj nemusí byť génius aby zistil aké čisté peniaze tu štátu uchádzajú. Dnes viem presne povedať kde sú priváty, nikto ich však nezatvára! Twin City, Jégeho Alej(nová budova), Račianska, Blumental, Plynárenská, Landererová...

Beznádej
Problém netrápi politikov, políciu, daňoví úrad a ani samosprávu. 
Čo je smutné je to že ak človek nemá konexie tak je v beznádejnej situácií a na to som chcel interview upozorniť. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo sa môže a čo nie počas Veľkej noci. Otázky a odpovede

Na niektoré otázky kompetentné orgány ešte nevedia odpovedať.

Platí obmedzený voľný pohyb, aké sú výnimky?

Od stredy budú otvorené len niektoré hraničné priechody.


Už ste čítali?