Čo je veľa to je moc!

Autor: Roland Ondrus | 9.4.2020 o 10:20 | Karma článku: 4,64 | Prečítané:  275x

Stojíme v rade do obchodu, stojíme v rade na pumpe a stojíme v rade na pošte o 06:41 ráno. Niekto si z nás robí pekných debilov a ja hovorím že stačilo! 

Stačilo, rada na pošte o 06:41 ráno?! Je toto normálne?!

Jedná vec je zdravotné riziko COVID-19, druhá zase mať občanov za úplných debilov. Prečo som išiel hneď ráno? Pretože rada sa v behom dňa iba predlžuje! Ak máte balík na Pošte 1 v Bratislave alebo chcete odoslať list, tak prajem pevné nervy.  

Chcem sa opýtať kompetentných, kto má na starosti tento bordel? Pošta SNP vždy patrila k najbližšej simulácií filmu Zootropolis toto však presahuje všetky medze tolerancie. 

 

Vláda, opatrenia sú pre Vás...hm...naozaj?

Otváracie hodiny na SNP od 07.00 - 16.00, Sobota/Nedeľa zatvorené. Pre zaujímavosť do budovy púšťajú 8 ľudí, vonku čaká na sebe nalepených 40+. Štát by sa mal snažiť zlepšovať služby a nie nechať občanov čakať jak ovce do aleluja.  

09.00-12.00 nakupujú seniori. Nie, oni nakupujú celý deň! 

Dajte si "challenge", skúste ísť do obchodu po 09.00, vyhodia Vás jak handru. Dôchodca si však v pohodičke nakúpi po celý deň. Tu nejde o sebeckosť mojej osoby ale o debilitu zákona. Ak má niečo platiť tak pre všetkých. Ako pikošku považujem správanie SBSkárov, ktorý sa správajú ako sheriffovia na divokom západe. Drzosť tu naberá úplne iný rozmer,zákazník je pán je vzdialené ako Bratislava od Tokia. Po krásných 55 minútach v Tescu som sa rozhodol potraviny objednať domov a ušetriť si nervy...

Nebolo by jednoduchšie nechať služby fungovať normálne?

Zákon nosiť rúško a rukavice je ešte OK, ostatné opatrenia sú čistý výsmech a buzerácia. Kto prosím Vás vymyslel že na hrádzi máte športovať vo vzdialenosti od seba 1.5m? Ako sa toto bude kontrolovať, nainštalujem si na bicykel adaptívny tempomat?! Neviem či som v tom sám ale pomaly a isto začínam mať plné zuby "snahy" našej vlády o kontrolovaný priebeh corona vírusu. Je evidentné že niekto si užíva obmedzovanie ľudí a prekvapuje ma že nikto nemá nič proti. Navyše som zvedavý či po "víruse" sa vrátia všetky zákony tam kde boli, o tom teda silno pochybujem. 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?